hakkımızda

Biz Kimiz?

MEB Danışmanlık, 2015 yılında kurumlara ve eğitim-öğretim alanında girişimde bulunmak isteyenlere özel okul, muhtelif kurs, eğitim ve rehabilitasyon merkezi, dönüşüm okulu, sürücü kursları açma, kapama, devir ve nakil, kurucu değişikliği, personel atama işlemleri, kurum iş ve işleyişi hakkında danışmanlık yapmak; yönetim koçluğu ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Vizyon

Özel eğitim-öğretim kurumu açmak isteyen kurucuların ve kurumların yönetmelikte yer alan süreçlerinin hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlamak, kurumun geliştirilmesi için ihtiyaçlarını karşılamak ve Türkiye’deki eğitim faaliyetlerini iyileştirmektir.

Misyon

Türkiye’deki her eğitim kurumunu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, yasal ve geçerli bir kurum haline getirmek, standartlar üzerinde eğitim vermelerini sağlamak, kurumların karşılaştığı sorunları hızlı ve sorunsuz şekilde çözerek en çok tercih edilen danışmanlık firmalarından biri olmaktır.

Profesyonel Danışmanlarımız

Her biri alanında uzman, yılların getirdiği eğitimcilik ve danışmanlık tecrübeleri ile Türkiye’deki eğitim standartlarını yükseltmeyi amaçlayan başarılı kadromuz ile tanışın.

Danışmanlığını Yaptığımız Kurumlar Ne Söylüyor?

Eğitim kurumlarının açılışında, yerleşim ve kontenjan işlemlerinde, devir ve nakil süreçlerinde uzman danışmanlarımızla destek olduğumuz kurumların hakkımızdaki yorumları…

Hizmet Verdiğimiz Kurumlar

ana okulları

Ana Okulları

özel ilköğretim okulları

Özel İlköğretim Okulları

özel liseler

Özel Liseler

özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri

özel muhtelif kurslar

Özel Muhtelif Kurslar

özel motorlu taşıt sürücü kursları

Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları

özel öğrenci yurtları

Özel Öğrenci Yurtları

dönüşüm okulları

Dönüşüm Okulları