Bizimle İletişime Geçin

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Bizi Arayın

Eğitim Koçluğu

MEB’e bağlı özel okullarda, rehabilitasyon merkezlerinde, muhtelif kurslarda, öğrenci yurtlarında ve sürücü kurslarında öğrencilerin, yöneticilerin ve öğretmenlerin eğitim gereklerine uyum problemleri karşımıza çıkabilir. Bu nedenle öğretmenlerin öğrencileriyle, ailelerin çocuklarıyla kurduğu iletişimi güçlendirecek, gelecek hedeflerini oluşturmalarını sağlayacak, eğitim sistemine yapıcı yaklaşımlar sunacak eğitim koçluğuna ihtiyaç olacaktır.

Kariyerinize Birlikte Yön Verelim!

Aynı zamanda kariyer danışmanlığı ile birlikte ilerleyerek öğrencinin doğru eğitim-öğretim kurumlarına yerleşmesini sağlamak, eğitim hayatı boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmaması için öğrencinin yanında yer almak da eğitim koçluğunun kapsamındadır. Çocuklarınızın gelecekte sevdikleri mesleği yapmaları için ilk adımlarını atacakları, eğitim hayatlarına yön verecek danışmanlık hizmetlerimizden yararlanın; onların hayata umutla bakmasını sağlayın.

eğitim koçluğu

Öğrenciyi Tanıma

Eğitim koçluğu yapılacak öğrencinin yeteneklerini ölçme, ilgi alanları ve hayalleri hakkında bilgi edinme, onu yakından tanıma.

Hedef Belirleme

Öğrencilere etkili amaç belirleme becerisini öğreterek yaşam felsefesi ve gelecek hedefi oluşturmaları için destek sağlama.

İlgili Kuruma Yönlendirme

Öğrencileri okula, okuldaki alanlara, çeşitli etkinliklere, becerilerine göre kurslara ya da eğitim kurumlarına yönlendirme.

Öğrenciyi Geliştirme

Öğrencilerin etkili öğrenme ve çalışma becerileri geliştirmelerine yardım etme, özgüvenlerini ve motivasyonlarını artırma.

Öğrenciyi Takip

Öğrencilerin başarı düzeylerini izleme ve bu gelişim sürecini kayıt altına alma, velilere üstlenecekleri rolleri aktarma.

Eğitim Koçluğu Kimler İçin Gerekli?

  • Özel Okul Öğrencileri
  • Dönüşüm Okulları Öğrencileri
  • Üniversite Öğrencileri
  • Lise Öğrencileri
  • Orta Okul Öğrencileri
  • Geleceğine Yön Vermek İsteyenler
  • Eğitimciler ve Öğretmenler
  • Eğitim Kurumları Yöneticileri

Neler Kazanacaksınız?

Eğitim Koçluğu hizmetlerimizden veli ya da eğitimci olarak yararlandığınızda çocuklarınızın ve öğrencilerinizin kariyer planlarını oluşturmalarında yol gösterici görevi alabilecek, onların mutlu olacakları bir meslek seçmelerini sağlayacak, yeteneklerini yönlendirebilecek, motivasyonlarını ve çalışma arzularını arttıracaksınız. Ayrıca onlarla sağlıklı iletişim kurabilecek, dinlemeyi ve empati yapmayı öğreneceksiniz.

Kendiniz için eğitim koçluğu hizmetimizden yararlanacaksanız kariyer ve eğitim planlarınızı daha sağlıklı yapabilecek, kişisel gelişiminize katkı sağlayabilecek, kendinizi keşfedecek, kişisel başarı me mutluluğunuzu oluşturacaksınız.

Eğitimler İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Bireysel ve kurumsal eğitimler, özel dersler ve grup eğitimleri hakkında fiyat bilgisi ve teklifi almak için bizimle iletişime geçin.