Bizimle İletişime Geçin

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Bizi Arayın

Kişi ve Kurumlara Yönetici Danışmanlığı

MEB’e bağlı özel okullarda, rehabilitasyon merkezlerinde, muhtelif kurslarda, öğrenci yurtlarında ve sürücü kurslarında görev yapan kurucuların ve yöneticilerin belirli vasıflara sahip olması beklenir. Yönetmelik şartları dışında kurum müdürü ya da yönetici çalıştırmak yasak olduğu için eğitim merkezlerinin bu konu üzerinde özenle durması gerekir. Yönetici danışmanlığı hizmetimiz ise, profesyonel hayatta yöneticinin bireysel ve kurumsal hedeflerine daha rahat ulaşması için yönetim ve performans yetkinliğini artırmaya yönelik özel koçluk hizmetidir. Yöneticinin farkındalığını artırarak kurumdaki kararlarında ve çalışmalarında potansiyel gücünü açığa çıkarmak için bire bir yapılır.

Kurumsal Hizmetler

Yönetim danışmanlığı, eğitim kurumlarının; yönetim, eğitim-öğretim, kurum personeli atama, görev, yetki ve sorumlulukları belirleme ile öğrenci kayıt ve kabulü, öğrenci devam ve devamsızlıkları, öğrenci nakilleri, öğrenci başarısının tespiti ve öğrencilere ait iş ve işlemlerin nasıl yapıldığını öğretmek; kurumun başarılı bir şekilde yönetilmesi için gerekli olan gelir-gider takibi, muhasebe işleri, kayıt ve makbuz tutma, sertifikasyon ve kriz yönetimi gibi konularda uzmanlık kazandırmak için yönetim kadrosuna uygulanmaktadır.

Sağlam bir kurumsal imaj oluşturmak, çalışanlarını başarılı bir şekilde koordine etmek ve iyi bir lider olmak isteyen tüm yönetim kademelerinin Yönetim Danışmanlığı hizmetinden yararlanması gerekir.

yönetici danışmanlığı

Yönetici Analizi

Yöneticinin öz değerlerinin, bireysel ve kurumsal vizyonunun, donanımının, kişisel ve yönetimsel becerilerinin, iletişim kapasitesinin incelenmesi.

Strateji

Yöneticinin hedefine uygun stratejik ilerleme planının hazırlanması, başarı ve aşılan yol, gelişim ve değişimin sürekli takibi ve geri bildirimi.

Performans Geliştirme

Takım oluşturma ve etkili yönetme, analitik düşünebilme ve hızlı karar verebilme, işi sahiplenme ve sorumluluk alma süreçlerinin geliştirilmesi.

İletişim Becerilerini Geliştirme

Kurum içi çalışanla iletişim, öğrencilerle iletişim, tedarikçilerle iletişim ve ast-üst iletişim kurallarını öğretme ve vaka çalışmaları ile denetleme.

Kişisel Becerileri Geliştirme

Zamanı iyi yönetme, konuşma ve sunum becerilerini artırma, etkin kararlar verebilme, stres yönetimi, öfke kontrolü, kendini ifade edebilme.

Devamlılık Sağlama

Ortaya çıkarılan ve geliştirilen tüm yetkinlik ve becerilerin koçluk hizmeti bitiminden sonra da devamlılığını koruyabilmesi.

Yönetim Danışmanlığı Kimler İçin Gerekli?

  • Özel Okul Yöneticileri
  • Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yöneticileri
  • Dönüşüm Okulları Yöneticileri
  • Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları Yöneticileri
  • Özel Öğrenci Yurdu Yöneticileri
  • Üst ve Orta Çaplı Firma Yöneticileri
  • Kariyer Hedefi Olan Profesyoneller
  • Lider Vasfını Kazanmak İsteyenler
  • Kurum İçi İletişimini Artırmak İsteyenler

Neler Kazanacaksınız?

Yönetim Danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak eğitim kurumunuzun tüm yönetim süreçlerine hakim olacak, öğrenci ve velilerle daha etkili iletişim kurabilecek, karşılaşacağınız sorunlara etkili ve kalıcı çözümler üretebilecek, tarafsız ve bağımsız bir çalışma ortamı yaratarak vizyon sahibi bir lider olacak, ekibinizi geliştirecek ve uyumlu çalışma ortamı yaratarak performans artıracaksınız.

Eğitim kadronuzu seçerken analiz becerinizi arttıracak, kurumun büyümesi için gerekli stratejileri geliştirecek, MEB denetimlerine nasıl hazırlanmanız gerektiğini öğrenecek, sorumluluk bilinciyle çalışacak, kurum içi ve kurum dışı tüm ilişkilerde etkili olacak, çalışanlarınızın memnuniyetini artıracak, öğrencilerinizin daha mutlu bir eğitim ortamına kavuşmasını sağlayacaksınız.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.