Bizimle İletişime Geçin

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Bizi Arayın

Kişi ve Kurumlara Kariyer Danışmanlığı

Gelecekte olmak istediğiniz yere sağlam adımlar atarak çıkmak ister misiniz? Cevabınız evetse mesleki hedeflerinize ulaşabilmeniz için yol gösterici olarak yanınızda yer aldığımız, eylem planı oluşturma ve farkındalık arttırma çalışmalarımızla profesyonel destek verdiğimiz Kariyer Danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İleride severek yapacağınız bir mesleğinizin olması, iş hayatında kendinizi gösterebilmeniz, yaşam ve kariyer hedeflerinizin netleşmesi, kurumsal imajınızı ve algınızı oluşturmanız için bir danışmana ihtiyacınız var.

Kurumsal Hizmetler

İster kariyerinizi planlamak için, isterseniz kariyerinizi geliştirmek için başvurabileceğiniz Kariyer Danışmanlığı; kendisine uygun mesleği seçmek isteyenler ya da mevcut kariyerini iyileştirmek ve geliştirmek isteyenler, iş ortamında etkinliğinin ve verimliliğinin artmasını isteyenler, yöneticiler ve iş dünyasına yeni adım atacak olanlar için kişisel farkındalık yaratacak. Gelin, geleceğinizi birlikte planlayalım.

kariyer danışmanlığı

Tanıma

Kişinin değerleri, yaşam hedefleri, potansiyeli, kişilik özellikleri, kariyer hedefleri, iş deneyimleri ve becerilerinin ölçülmesi.

Kapsam ve Süre

Kişinin tanınma sürecinde elde edilen verilere göre uygun koçluk kapsamı ve süresini belirleme, seans aralıklarının kararlaştırılması.

Kariyer Tasarımı

Kişinin kariyerinde kökten dönüşüm sağlayacak davranış ve performans düzeyi, inanç, motivasyonu, kişisel dönüşümü adresleme.

İş Arama

Kişisel markanın belirlenmesi, özgeçmiş hazırlama, iş görüşme stratejisi belirleme, iş teklifinin değerlendirilmesi ve müzakere edilmesi.

Verimlilik Artırma

Terfi isteyen çalışanlar için öz farkındalığın geliştirilmesi, iş ortamında etkinliğinin ve verimliliğinin artırılması için taktiksel çalışmalar.

Açığa Çıkarma

Kişinin güçlü yönlerinin açığa çıkarılması, yeteneklerine göre uygun iş sahalarının belirlenmesi, iş-yaşam dengesinin kurulması.

Kariyer Danışmanlığı Kimler İçin Gerekli?

  • Lise ve Üniversite Öğrencileri
  • Üniversiteden Yeni Mezun Kişiler
  • Kariyerlerinden Mutsuz Olan Kişiler
  • Yeni Terfi Almış Profesyoneller
  • Kendi İşini Kurmak ve Büyütmek İsteyenler
  • Yöneticilik Yapmak İsteyen Çalışanlar

Neler Kazanacaksınız?

Kariyer Danışmanlığı kapsamında ilk olarak kendinizi ve becerilerinizi daha iyi tanıyacak, hayatınızın amacını ve hedeflerinizi konumlandırabileceksiniz. Uzman bakış açımızla ve yılların getirdiği eğitimcilik deneyimi ile sizin için en uygun mesleği seçebileceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz işi yaparken nasıl daha verimli olacağınızı öğreneceksiniz.

Var olan potansiyelinizin açığa çıkarılacağı Kariyer Danışmanlığı ile fırsatları değerlendirmeyi öğrenecek, kurumsal hayatta yer edinmenin püf noktalarına hakim olacaksınız. Başarılı mülakatlar sizden sorulacak, kariyer basamaklarını hızla çıkacaksınız.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.