Bizimle İletişime Geçin

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Bizi Arayın

Kişi ve Kurumlara Kurum Kültürü Danışmanlığı

MEB’e bağlı özel okullarda, rehabilitasyon merkezlerinde, muhtelif kurslarda, öğrenci yurtlarında ve sürücü kurslarında görev yapan kurucuların, yöneticilerin ve çalışanların kurum kültürünü ve hedeflerini oluşturabilmeleri için uzman danışmanlık hizmetlerine ihtiyaçları olacak. Kurum kimliği oluşturmanın gerekleri, kurumsal imaj, vizyon ve misyon belirleme, kurum hedefleri ve kurumsal kimliğin yansıtılması gibi temel konular üzerinden firmanızı gerçek anlamda tanımanızı ve amaçlarınızı belirlemenizi sağlayacak eğitimlerimizden siz de yararlanın…

Kurumsal Hizmetler

Eğitim kurumunuzun kendine has değerlerini oluşturması, çalışanlarınızın birbirini daha iyi anlaması, bireysel ve takım motivasyonlarının artırılması ve korunması, kurum norm ve değerleri konusunda farkındalık ve bağlılık yaratılması için gelin tanışalım, size özel kurum kültürünü birlikte kuralım…

kurum kültürü danışmanlığı

Kurumsallaşma Hedefleri

Hedef, vizyon, misyonun tanımlanması ve kurum amaçlarının belirlenmesi ile kurum yapısının ve organizasyon şemasının oluşturulması.

Kurumsal İmaj Oluşturma

Kurumsal kimlik için gerekli olan web sitesi, logo, dergi ve kitapçık tasarımları ile logo, banner, afiş ve diğer kurumsal kimlik öğeleri hazırlama.

Etkili İletişim

Çalışan ve yöneticiler arasındaki sağlıklı iletişim kanallarının inşa edilmesi, ast – üst ilişkilerinin belli bir düzene ve sisteme oturtulması.

Motivasyon Sağlama

Çalışanların eğitim kurumunu sevmesi ve işine motive olması için gerekli eğitimlerin verilmesi, kurumsal yapının yerleştirilmesi.

Vizyon ve Misyon

Kurum kültürünün en önemli öğelerinden olan eğitim merkezine ait gelecek hedeflerinin ve planlarının oluşturulması.

Kurum Kültürü Danışmanlığı Kimler İçin Gerekli?

  • Özel Okullar
  • Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri
  • Dönüşüm Okulları
  • Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları
  • Özel Öğrenci Yurtları
  • Üst ve Orta Çaplı Firmalar
  • Kariyer Hedefi Olan Profesyoneller
  • Lider Vasfını Kazanmak İsteyenler
  • Kurum İçi İletişimini Artırmak İsteyenler

Neler Kazanacaksınız?

Kurum Kültürü Danışmanlığı hizmetimizle kurumsal yapınızın şekillenmesini sağlayacak, eğitim merkezlerinizdeki kurumsallaşma araçlarınızı tamamlayacak, vizyon ve misyonunuzu belirleyeceksiniz. Ayrıca şirketinizin kültürünü oluşturacak ve geleceğe dair hedeflerinizi sağlamlaştıracaksınız.

Her biri alanında uzman kurumsal kültür danışmanlarımız ile birlikte sadece bir eğitim merkezi olmaktan sıyrılacak, rakipleriniz arasında fark edilecek, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Sıkı bir kurumsal bağ oluşturacak ve çalışanlarınızı bilinçlendireceksiniz.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.